Reference paní Petry Dlouhé Jungmanové

20.06.2013 17:50

20 června uplynuly dva roky od úmrtí předního českého herce Vladímíra Dlouhého, který byl velkým příznivcem funkčních nátěrů PROTECTAM FN®  a jedním z jejich prvních uživatelů. Kromě jiného nás přišel v roce 2009 podpořit i na naši  tiskovou konferenci, na níž jsme představili poprvé naše aktivity a výrobky. V posledních měsících jeho boje s rakovinou mu pomáhaly chránit se proti riziku infekcí v důsledku oslabené imunity jeho organismu. Děkujeme velice jeho manželce Petře, že s odstupem několika let poskytla tuto referenci. 

Advanced Materials-JTJ   

 

Před sedmi lety se můj muž, herec Vladimír Dlouhý nadchl projektem ing. Jana Procházky, který se týkal fotokatalytických nátěrů. A to tak, že se u nás za pár dní malovalo.

Mirek byl silný kuřák, a když se narodila dvojčata Jan a Jiří, kouřil jen ve své pracovně. Byla jsem překvapená, že stěny tam nežloutnou a zápach z cigaret není tak silný. Před dvěma lety jsem se se  syny přestěhovala  a v první řadě nechala vymalovat stropy těmito nátěry. Likvidují bakterie a věřím, že i díky tomu nebýváme nemocní. Děkuji a na základě vlastní zkušenosti můžu tyto speciální nátěry jednoznačně doporučit!

                    

Petra Dlouhá Jungmanová

 

Zpět