Reference MVDr. Fuchsy - Velká Dobrá

14.02.2014 15:43

MVDr. Václav Fuchs z obce Velká dobrá má ve své veterinární ordinaci instalovány funkční nátěry PROTECTAM FN® již čtvrtým rokem.

                

Veterinární ordinace je umístěna ve sníženém přízemí rodinného domu.  Z ordinace dlouhodobě pronikal do celého domu nepříjemný pach spojený s využíváním desinfekčních prostředků a ošetřováním zvířat. Z tohoto důvodu se majitel rozhodl uplatnit v ordinaci funkční nátěry PROTECTAM FN®.  Pro aktivaci funkce je využíváno osvětlení desinfekční UV lampou. Lampa je přenosná je zapínána  2 – 3 krát týdně  po dobu 2 – 3 hodiny.

MVDr. Fuchs je s dosaženým výsledkem velmi spokojen.  Nepříjemné pachy pronikající z ordinace do domu se podařilo odstranit.  Nad očekávání se dostavil i výrazný protiinfekční efekt.  Od doby, kdy jsou v ordinaci uplatněny FN se u jeho zvířecích pacientů neobjevily žádné pooperační komplikace v důsledku infekce!!!.  Stěny opatřené FN nátěrem zůstávají i po čtyřech letech sněhobílé. Za uplynulou dobu nedošlo ani k žádnému snížení účinnosti při odstraňování zápachu a antibakteriálním působení.

Zpět